Events Calendar Pro - en to af_ZA translation catalogue (309 entries)

en:  and
af_ZA: en

en:  months
af_ZA: maande

en: $template_object is expected to be an actual object
af_ZA: $template_object word verwag as 'n regte objek

en: %1$s for week of %2$s
af_ZA: %1$s vir die week van %2$s

en: %d%% complete
af_ZA: %d%% voltooi

en: %s List Navigation
af_ZA: %s Lys Navigasie

en: %s for week of %s
af_ZA: %s vir die week van %s

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
af_ZA: %sInstallasie / Opstel Vrae%s  op ons ondersteuning bladsy kan help om 'n oorsig te gee van wat die wat die plugin kan en nie kan doen nie. Hierdie deel van die vrae kan nuttig wees as dit ten doel daarvan is om 'n basiese installeer vrae the hanveer wat nie deur die Beginnergrammatika aangespreek word nie.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
af_ZA: % s Ons Nuwe Gebruiker Beginnersgrammatika% s is ontwerp vir mense in jou presiese posisie. Met beide stap-vir-stap videos en geskrewe inligting wat deur  skermbeelde vergesel word, verskaf die Beginnersgrammatika jou met die nodige hulpbronne om jou vinnig op dreef te kry.

en: &larr; Back to %s
af_ZA: &larr; Terug na %s

en: (See all)
af_ZA: (Sien alles)

en: , and
af_ZA: , en

en: , and
af_ZA: , en

en: <p>Choose the default venue & organizer. Set default address information to save time when entering a new venue or organizer.</p><p>You can override these settings as you enter a new event.</p>
af_ZA: <p> Kies die standaard plek & organiseerder. Stel standaard adres inligting om tyd te bespaar wanneer 'n nuwe plek of organiseerder geskep word. </p><p> Jy kan hierdie instellings omseil as jy 'n nuwe geleentheid skep. </ P>

en: <span class="tribe-nav-label">Next</span> <span>&raquo;</span>
af_ZA: <span class="tribe-nav-label">Volgende</span> <span>&raquo;</span>

en: <span>&laquo;</span> <span class="tribe-nav-label">Previous</span>
af_ZA: <span>&laquo;</span> <span class="tribe-nav-label">Vorige</span>

en: <span>&laquo;</span> Previous %s
af_ZA: <span>&laquo;</span> Vorige %s

en: <span>&laquo;</span> Previous Week
af_ZA: <span>&laquo;</span> Vorige Week

en: A widget that displays the next upcoming x events.
af_ZA: 'N brokkie wat die volgende komende x gebeure vertoon.

en: Add Exclusion
af_ZA: Voeg uitsluiting by

en: Add a filter
af_ZA: Voeg 'n filter by

en: Add another
af_ZA: Voeg 'n ander een by

en: Additional Fields
af_ZA: Bykomende Velde

en: Address
af_ZA: Adres

en: Address:
af_ZA: Adres:

en: All %1$s for %2$s
af_ZA: Alle %1$s vir %2$s

en: All %s
af_ZA: Alle %s

en: All Day
af_ZA: Heel Dag

en: Allow users to decide whether to show all instances of a recurring event.
af_ZA: Laat gebruikers toe om te besluit of alle gevalle van 'n herhalende geleentheid gewys word.

[ctx: An unspecified end date]
en: an unspecified date
af_ZA: 'n ongespesifiseerde datum

en: Are you sure you wish to remove this field and its data from all events? Once you click OK this cannot be undone.
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie veld en sy inligting van al die gebeure te verwyder? As jy kliek op OK dit kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: At least one option (e.g. Vegetarian, Kosher, Paleo)
af_ZA: Ten minste een opsie (bv. vegetariërs, Kosher, Paleo)

en: August
af_ZA: Augustus

en: Automatically remove recurring event instances older than this
af_ZA: Outomaties verwyder herhalende geleentheid gevalle ouer as dit

en: Before posting a new thread, please do a search to make sure your issue hasn't already been addressed. When posting please make sure to provide as much detail about the problem as you can (with screenshots or screencasts if feasible), and make sure that you've identified whether a plugin / theme conflict could be at play in your initial message.
af_ZA: Voordat jy 'n nuwe onderwerp plaas, doen 'n soektog om seker te maak jou probleem nie reeds aangespreek is nie. Tydens die plaasing maak asseblief seker soveel detail as moontlik oor die probleem verskaf word. Indien jy screenshots of screencasts wat uitvoerbaar is kan gebruik sal dit baie van hulp wees. Maak ook seker dat jy die regte plug-in ïdentifiseer wat moontlik konflik kan veroorsaak.

en: Break from Series
af_ZA: Verwyder van die reeks

en: Break this event out of its series and edit it independently
af_ZA: Breek hierdie geleentheid uit sy reeks en wysig dit onafhanklik

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Change the default view for Mobile users.
af_ZA: Verander die standaard manier van wys vir Mobiele gebruikers

en: Checkbox
af_ZA: Kieshokkie

en: Checkbox - for multiple choice
af_ZA: Kieshokkie - vir meervoudige keuse

en: City
af_ZA: Stad:

en: Clean up recurring events after
af_ZA: Skoon te maak van herhalende geleenthede na

en: Completed!
af_ZA: Voltooi!

en: Could not process queue for event %1$d: %2$s
af_ZA: Kon nie die lyn vir die geleentheid %1$d: %2$s prosesseer nie

en: Countdown Completed Text:
af_ZA: Voltooide aftelling teks:

en: Country
af_ZA: Land

en: Create recurring events in advance for
af_ZA: Skep herhalende geleenthede vooruit vir

en: Daily
af_ZA: Daagliks

en: Date out of range.
af_ZA: Datum buite die omvang van die reeks.

en: December
af_ZA: Desemder

en: Default Content
af_ZA: Standaard Inhoud

en: Default address
af_ZA: Standaard Adres

en: Default city
af_ZA: Standaard Stad

en: Default country
af_ZA: Standaard Land

en: Default mobile view
af_ZA: Standaard mobile manier van wys

en: Default organizer
af_ZA: Standaard Organiseerder

en: Default phone
af_ZA: Standaard Telefoon Nommer

en: Default postal code/zip code
af_ZA: Standaard Pos / Zip kode

en: Default province
af_ZA: Standaard provinsie

en: Default state
af_ZA: Standaard Staat

en: Default venue
af_ZA: Standaard Plek

en: Delete
af_ZA: Verwyder

en: Delete Series Permanently
af_ZA: Verwyder hierdie reeks

en: Delete all events in this series permanently
af_ZA: Verwyder al die geleenthede in hierdie reeks permanent

[ctx: Describes a day of the month (e.g. "day 5" or "day 27")]
en: day %1$s
af_ZA: dag %1$s

en: Description
af_ZA: Beskrywing

en: Dismiss
af_ZA: Ontslaan

en: Display:
af_ZA: Vertoon:

en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
af_ZA: Gee 'n lys van die komende geleenthede by 'n spesifieke plek.

en: Displays events by day for the week.
af_ZA: Vertoon gelteenhede per dag van die week

en: Displays the time remaining until a specified event.
af_ZA: Vertoon die oorblywende tyd tot 'n bepaalde geleentheid.

en: Distance
af_ZA: Afstand

en: Distance unit
af_ZA: Afstand eenheid

en: Download for free
af_ZA: Laai gratis af

en: Dropdown
af_ZA: Uitvou

en: Dropdown Menu - for a dropdown menu
af_ZA: Hangkieslys - vir 'n hangkieslys

en: Edit All
af_ZA: Wysig Alles

en: Edit Future Events
af_ZA: Wysig Komende Gebeure

en: Edit Series
af_ZA: Wysig reeks

en: Edit Single
af_ZA: Wysig Enkel

en: Edit Upcoming
af_ZA: Wysig Komende

en: Edit all events in this series
af_ZA: Wysige alle geleenthede in hierdie reeks

en: Editor "Custom Fields" meta box
af_ZA: Redigeerder "Aangepaste Velde" meta boks

en: Enabling this option this will not remove custom field data or functionality, just the default meta box editor.
af_ZA: Deur hierdie opsie te kies sal pasgemaakte veld inligting of funksie nie verwyder word nie, slegs die standaard meta box redakteur.

en: End Date
af_ZA: Eind datum

en: Enter the field label as you want it to appear (this will be the label in the same way "Start Date," "Organizer," etc appear in the event details box on the frontend). Select whether the field will be a text field; URL field; radio buttons; checkboxes; or a dropdown. All of these with the exception of text and URL allow for multiple options to be included, which you can add — one per-line — in the right-hand column. If you feel flummoxed, we've got you covered with a %s.
af_ZA: Tik die veld etiket wat moet verskyn (dit sal die etiket in dieselfde manier wees as "Begin Datum," "organiseerder,"  in die gebeurtenis besonderhede boks op die voorkant). Kies of die veld 'n teks veld wees; URL veld; radio knoppies; kiesblok; of 'n vervolgboks moet wees. Al hierdie, met die uitsondering van die teks en URL laat vir verskeie opsies toe om ingesluit te word, wat jy kan byvoeg - een per lyn - in die regterkantste kolom. As jy oorweldig voel, ons het u gedek met %s.

en: Event Cats
af_ZA: Geleentheid kategorië

en: Event Cost
af_ZA: Geleentheid Koste

en: Event:
af_ZA: Gebeure:

en: Events Countdown
af_ZA: Gebeure Aftelling

en: Events Featured Venue
af_ZA: Geleenthede Gewilde Venue

en: Events List
af_ZA: Gebeurtenis Lys

en: Every
af_ZA: Elke

en: February
af_ZA: Februarie

en: Field Label
af_ZA: Veld Etiket

en: Field Type
af_ZA: Veld Tipe

en: Field type. These are:
af_ZA: Veld tipe. Dit is:

en: Find out more
af_ZA: Vind meer uit

en: Fix geolocation data
af_ZA: Maak geo-ligging inligting reg

en: Fix venues data
af_ZA: Maak plekke se inligting reg.

en: Fixed geolocation data for %d venues
af_ZA: Vaste geo-ligging inligting vir %d plekke

en: Frequency of recurring event must be a number
af_ZA: Frekwensie van herhalende geleenthede moet 'n getal wees

en: Friday
af_ZA: Vrydag

en: Front-end recurring event instances toggle
af_ZA: Voorkant herhalende geleentheid gevalle wissel skakel

en: Generate JSON-LD data
af_ZA: Genereer JSON-LD data

en: Hide
af_ZA: Verberg

en: Hide location search
af_ZA: Verberg plek soek

en: Hide related events
af_ZA: Verberg verwante gebeure

en: Hide this widget if there are no upcoming events:
af_ZA: Versteek hdie widget as daar is geen opkomende gebeure is nie:

en: Hooray!
af_ZA: Hoera!

en: Horizontal Layout
af_ZA: Horisontale Uitleg

en: Hours
af_ZA: Ure

en: If this is your first time using The Events Calendar Pro, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
af_ZA: As dit jou eerste keer is wat jy The Events Calendar Pro gebruik, is jy nou in vir 'n ding! En jy is waarskynlik ook goed opdreef of jou eerste Kalende Gebeurtenis te skep. . Hier is 'n paar basiese beginsels wat ons het gevind nuttig is vir gebruikers wat die toevoeging vir die eerste keer gebruik:

en: Is
af_ZA: is

en: Is Not
af_ZA: is nie

en: January
af_ZA: Januarie

[ctx: Joins the last item in a list of items (i.e. the "and" in Monday, Tuesday, and Wednesday)]
en: and
af_ZA: en

en: July
af_ZA: Julie

en: June
af_ZA: Junie

en: Kilometers
af_ZA: kilometers

en: Label (e.g. Meal Plans)
af_ZA: Etiket (bv. maaltydplanne)

en: Latitude
af_ZA: Breedtegraad

en: Layout:
af_ZA: Uitleg:

en: Location
af_ZA: Ligging

en: Longitude
af_ZA: Lengtegraad

en: Map
af_ZA: Kaart

en: Map view search distance limit
af_ZA: Kaartaansig soek afstand limiet

en: March
af_ZA: Maart

en: Match all
af_ZA: Vergelyk Alles

en: Match any
af_ZA: Vergelyk Enige

en: May
af_ZA: Mei

en: Miles
af_ZA: Myle

en: Monday
af_ZA: Maandag

en: Month/Week View
af_ZA: Beskou as Maand/Week

en: Monthly
af_ZA: Maandeliks

en: Monthly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
af_ZA: Maandelikse pasgemaakte herhalings kan nie as 'n streep gestel word as om die dag waarop dit plaas vind nie.

en: Move all events in this series to the Trash
af_ZA: Skuif al die geleenthede in die reeks na die asblik

en: Near
af_ZA: Naby

en: Next %s
af_ZA: Volgende %s

en: Next %s <span>&raquo;</span>
af_ZA: Vorige %s <span>&raquo;</span>

en: Next Event
af_ZA: Nuwe Geleentheid

en: Next Week <span>&raquo;</span>
af_ZA: Volgende Week <span>&raquo;</span>

en: No
af_ZA: Geen

en: No Default
af_ZA: geen standaard

en: No Events Today
af_ZA: Geen Geleenthede Vandag nie

en: No default set
af_ZA: Geen standaard waarde is opgestel

en: No matching events listed under %s. Please try viewing the full calendar for a complete list of events.
af_ZA: Geen bypassende geleenthede onder %s.  Besigtig asseblief die volle kalender vir 'n volledige lys van geleenthede.

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
af_ZA: Geen resultate gevind vir die geleenthede in of naby <strong>"%s"</strong> hierdie week. Probeer om te soek in 'n ander week..

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
af_ZA: Geen resultate gevind vir die gebeure in of naby <strong>"%s"</strong>nie.

en: No results were found for this week. Try searching another week.
af_ZA: Geen resultate gevind vir hierdie week. Probeer om te soek in 'n ander week.

en: No saved organizers yet.
af_ZA: Tans geen gestoorde Organiseerders

en: No saved venues yet.
af_ZA: Tans geen gestoorde Plekke.

en: No upcoming %s.
af_ZA: Geen opkomende %s.

en: None
af_ZA: Geen

en: Not an event post.
af_ZA: Nie 'n geleentheid post nie

en: Number of events to show per day:
af_ZA: Aantal geleenthede om te wys per dag

en: Number of events to show:
af_ZA: Aantal gebeurtenisse om te wys:

en: October
af_ZA: Oktober

en: On
af_ZA: Op

en: On &#8220;Next Event&#8221; type of countdown, this text will only show when there are no events to show.
af_ZA: Op &#8220;Volgende geleentheid&#8221; tipe aftelling, hierdie geskryf sal slegs wys as daar geen geleenthede is om te wys nie.

en: On and After
af_ZA: Op en Na

en: On and Before
af_ZA: Op en Voor

en: One country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)
af_ZA: Een land per lyn in die volgende formaat: <br> VSA, die Verenigde State van Amerika <br> die Verenigde Koninkryk, die Verenigde Koninkryk. <br> (Vervang die standaard lys.)

en: Options
af_ZA: Opsies

en: Options (one per line)
af_ZA: Opsies (een per lyn)

en: Organizer
af_ZA: Organiseerder

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
af_ZA: Organiseerder geskeduleer vir: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Besigtig organiseerder</a>

en: Other
af_ZA: Ander

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
af_ZA: Anders, indien jy avontuurlustig voel, kan jy begin deur na die Events kieskaart te gaan en jou eerste gebeurtenis op te sit.

en: Our number one goal is helping you succeed, and to whatever extent possible, we'll help troubleshoot and guide your customizations or tweaks. While we won't build your site for you, and we can't guarantee we'll be able to get you 100% integrated with every theme or plugin out there, we'll do all we can to point you in the right direction and to make you -- and your client, as is often more importantly the case -- satisfied.
af_ZA: Ons nommer een doelwit is om jou te help slaag, en in watter mate moontlik, sal ons help om probleme op te los en jou te lei  tydens veranderinge. Terwyl ons sal nie jou werf vir jou sal bou nie, en ons kan nie waarborg dat ons sal in staat wees om jou  100% geïntegreer te kry met elke tema daar buite nie, sal ons alles in ons vermoë doen om jou  in die regte rigting te wys en om jou en jou - en jou kliënt, soos dikwels meer belangrik  - tevrede te stel.

en: Phone
af_ZA: Telefoon

en: Photo
af_ZA: Beeld

en: Photo View
af_ZA: Beskou as Fotos

[ctx: Placeholder text for a day of the week (or days of the week) before the user has selected any]
en: [day]
af_ZA: [dag]

[ctx: Placeholder text for a month (or months) before the user has selected any]
en: [month]
af_ZA: [maand]

en: Postal Code
af_ZA: Poskode

en: Previous %s
af_ZA: Vorige %s

en: Price
af_ZA: Prys

en: Pssst! Looking for the filters? They live in a separate plugin now | %s | %s
af_ZA: Pssst! Is jy opsoek na die filtreeders? Hulle is in 'n ander prop nou | %s | %s

en: Radio Button - to select only one
af_ZA: Radio knoppie - kan net een kies

en: Radio Buttons
af_ZA: Radio Knoppies

en: Recurrence Count
af_ZA: Herhalende Telling

en: Recurrence Description:
af_ZA: Beskrywing van Herhaling:

en: Recurrence End Date
af_ZA: Herhalende Eind Datum

en: Recurrence meta should not be empty.
af_ZA: Nie 'n geleentheid post nie

en: Recurring
af_ZA: Herhalende

en: Recurring %s
af_ZA: Herhalende %s

en: Recurring event instances
af_ZA: Herhalende gebeure gevalle

en: Recurring events will be created this far in advance
af_ZA: Herhalende word so ver vooruit geskep

en: Related %s
af_ZA: Verwante %s

en: Remove
af_ZA: Verwyder

en: Remove related events from the single event view
af_ZA: Verwyder verwante gebeure van die enkele gebeurtenis uitsig

en: Removes location search field from the events bar on all views except for map view.
af_ZA: Verwyder die plek soek veld van die gebeure balk op alle bestaande aansigte, behalwe vir die kaart aansig.

en: Restore Series
af_ZA: Herstel Reeks

en: Restore all events in this series from the Trash
af_ZA: Die herstel van al die geleenthede in die reeks vanaf die asblik

en: Saturday
af_ZA: Saterdag

en: Search
af_ZA: Soek

en: Select a State
af_ZA: Kies 'n Staat

en: Set the distance that the location search covers (find events within X distance units of location search input).
af_ZA: Stel die afstand wat die plek soek dek (vind die gebeure in X afstand eenhede van plek soek insette).

en: Settings
af_ZA: Verstellings

en: Show
af_ZA: Wys

en: Show only the first instance of each recurring event (only affects list-style views).
af_ZA: Wys net die eerste geval van elke herhalende geleentheid (slegs affekteer lys-styl aangesig).

en: Show seconds?
af_ZA: Wys sekondes?

en: Single Event
af_ZA: Enkele Geleentheid

en: Some additional field data still needs to be updated (unfortunately, we were unable to continue to update things automatically).
af_ZA: Somige addisionele veld data moet nogsteeds opgedateer word (ongelukkig kon ons nie aangaan daarmee om dinge outomaties op te dateer nie).

en: Split the series in two at this point, creating a new series out of this and all subsequent events
af_ZA: Verdeel die reeks in twee op hierdie punt, die skep van 'n nuwe reeks uit hierdie en al die daaropvolgende geleenthede

en: Start Date
af_ZA: Begin Datum

en: State (US) Or Province (Int)
af_ZA: Staat (VSA) of Provinsie (Int)

en: Sunday
af_ZA: Sondag

en: Support
af_ZA: Ondersteuning

en: Take care of your license key. Though not required to create your first event, you'll want to get it in place as soon as possible to guarantee your access to support and upgrades. %sHere's how to find your license key%s, if you don't have it handy.
af_ZA: Wees versigtig met jou lisensie sleutel. Hoewel dit nie nodig is om jou eerste gebeurtenis te skep nie, sal jy wil  dit so gou moontlik in plek wil kry om so gou as moontlik om jou toegang tot ondersteun en opgraderings te waarborg. %s Hier se hoe om jou lisensie sleutel %s te vind, as jy nie al reeds het nie.

en: Text
af_ZA: Teks

en: Text - for the user to input text
af_ZA: Teks - vir die gebruiker om teks in te voer

en: Text Area
af_ZA: Teks Area

en: The Events Calendar
af_ZA: Die Geleenthede Kalender

en: The current default address is: %s
af_ZA: Die huidige standaard adres is: %s

en: The current default city is: %s
af_ZA: Die huidige standaard stad is: %s

en: The current default country is: %s
af_ZA: Die huidige standaard land is: %s

en: The current default organizer is: %s
af_ZA: Die huidige standaard organiseerder is: %s

en: The current default phone is: %s
af_ZA: Die huidige standaard telefoon is: %s

en: The current default postal code/zip code is: %s
af_ZA: Die huidige standaard poskode is: %s

en: The current default province is: %s
af_ZA: Die huidige standaard provinsie is: %s

en: The current default state is: %s
af_ZA: Die huidige standaard staat is: %s

en: The current default venue is: %s
af_ZA: Die huidige standaard plek is: %s

en: The events calendar mini calendar widget
af_ZA: The Events Calendar mini-kalender brokkie

en: The latitude and longitude for your venue could not be fetched. The Google Maps API daily query limit has been reached!
af_ZA: Die lengte- en breedtegrade vir jou Plek kon nie gaan haal word nie. Die Google Maps API daaglikse navraag limiet is bereik!

en: There are no upcoming %s at this time.
af_ZA: Daar is geen opkomende %s op hierdie oomblik nie.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
af_ZA: Daar is geen resultate gevind vir <strong> "%s"</ strong> hierdie week. Probeer om te soek in 'n ander week.

en: There were no results found.
af_ZA: Daar was geen resultate gevind nie.

en: This Week Events
af_ZA: Hierdie week se Geleenthede

en: This Week Navigation
af_ZA: Hierdie Week Navigasie

en: Thursday
af_ZA: Donderdag

en: Times:
af_ZA: Tye:

en: Title
af_ZA: Titel

en: Title:
af_ZA: Titel:

en: To begin using Events Calendar PRO, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
af_ZA: Om Events Calendar PRO te begin gebruik, installeer asb die nuutste weergawe van <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.

en: Trash Series
af_ZA: Skuif reeks na die asblik

en: Tuesday
af_ZA: Dinsdag

en: Type:
af_ZA: Tipe:

en: Type: %s %s
af_ZA: Tipe: %s %s

en: URL - for the user to input a URL
af_ZA: URL - vir die gebruiker om 'n URL in te sleutel

en: Upcoming Events
af_ZA: Komende Gebeure

en: Use Default View
af_ZA: Gebruik standaard manier van wys

en: Use a custom list of countries
af_ZA: Gebruik 'n pasgemaakte lys van lande

en: Use additional fields to add unique content fields to the event admin, which can be used by anyone who creates events. Upon publication they'll appear in the event metabox that accompanies your event listing, alongside the date/time/venue/organizer/etc. </p><p>Each new piece of data needs:
af_ZA: Gebruik addisionele velde om unieke inhoud velde tot die geleenthede admin by te voeg, wat deur enigiemand wat gebeure skep gebruik kan word. Tydens publikasie sal dit in die gebeurtenis Metabox wat jou gebeurtenis lys vergesel, saam met die datum / tyd / plek / organiseerder / ens. verskyn</p><p> Elke nuwe stuk inligting benodig:

en: Use latitude + longitude
af_ZA: Gebruik Breedtegraad + Lengtegraad

[ctx: Used when displaying the word "day" in "the last day" or "the first day"]
en: day
af_ZA: dag

[ctx: Used when displaying: "the fifth Monday" or "the fifth day"]
en: the fifth %1$s
af_ZA: die vyfde %1$s

[ctx: Used when displaying: "the first Monday" or "the first day"]
en: the first %1$s
af_ZA: die eerste %1$s

[ctx: Used when displaying: "the fourth Monday" or "the fourth day"]
en: the fourth %1$s
af_ZA: die vierde %1$s

[ctx: Used when displaying: "the last Monday" or "the last day"]
en: the last %1$s
af_ZA: die laaste %1$s

[ctx: Used when displaying: "the second Monday" or "the second day"]
en: the second %1$s
af_ZA: die tweede %1$s

[ctx: Used when displaying: "the third Monday" or "the third day"]
en: the third %1$s
af_ZA: die derde %1$s

en: Users who have purchased an Events Calendar PRO license are granted total access to our %spremium support forums%s. Unlike at the %sWordPress.org support forum%s, where our involvement is limited to identifying and patching bugs, we have a dedicated support team for PRO users. We're on the PRO forums daily throughout the business week, and no thread should go more than 24-hours without a response.
af_ZA: Gebruikers wat 'n  Events Calendar PRO license gekoop het, het ​​totale toegang tot ons %s betaalde ondersteuning forum %s.  Anders as by die %sWordPress.org ondersteuning forum %s, waar ons betrokkenheid is beperk tot die identifisering en lap foute, het ons 'n toegewyde ondersteuning span vir die Pro-gebruikers. Ons is daaglikse regdeur die besigheidsweek op die PRO forums , en geen onderwerp sal meer as 24-uur gaan sonder 'n antwoord nie.

en: Venue
af_ZA: Plek

en: Venue Latitude
af_ZA: Plek Breedtegraad

en: Venue Longitude
af_ZA: Plek Lengtegraad

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
af_ZA: Plek gepubliseer. <a href="%s">Besigtig plek</a>

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
af_ZA: Plek geskeduleer vir: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Besigtig Plek</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
af_ZA: Plek ingedien. <a target="_blank" href="%s">Voorskou van die plek</a>

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
af_ZA: Plek opgedateer. <a href="%s">Besigtig plek</a>

en: Venue:
af_ZA: Plek:

en: Vertical Layout
af_ZA: Vertikale Uitleg

en: View %1$s %2$s | View All %1$s %2$s
af_ZA[0]: Besigtig %1$s %2$s
af_ZA[1]: Besigtig alles %1$s %2$s

en: View All Add-Ons
af_ZA: Besigtig Alle byvoegings

en: View More&hellip;
af_ZA: Besigtig Meer&hellip;

en: View all %1$s at this %2$s
af_ZA: Besigtig alle %1$s by die %2$s

en: Wednesday
af_ZA: Woensdag

en: Week Day Format
af_ZA: Week Dag Formaat

en: Week Navigation
af_ZA: Week Navigasie

en: Week Of
af_ZA: Week Van

en: Weekly
af_ZA: Weekliks

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
af_ZA: Geskrewe dokumentasie kan net dinge so ver neem ... soms, het jy die hulp van 'n regte persoon nodig het. Dit is waar ons %s forum%s   handig te pas kom.

en: Yearly
af_ZA: Jaarliks

en: Yearly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
af_ZA: Jaarlikse pasgemaakte herhalings kan nie as 'n streep gestel word as om die dag waarop dit plaasvind nie.

en: Yes
af_ZA: Ja

en: You are about to break this event out of its series.
    
    You will be able to edit it independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
af_ZA: Jy is besig om hierdie gebeurtenis uit sy reeks te breek.
    
    Jy sal in staat wees om dit te los van die oorspronklike reeks te wysig. 
    
    Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: You are about to split this series in two.
    
    The event you selected and all subsequent events in the series will be separated into a new series of events that you can edit independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
af_ZA: Jy is besig om hierdie reeks in twee te verdeel. 
    
    Die geleentheid wat jy gekies het en al die daaropvolgende gebeure in die reeks sal in 'n nuwe reeks van gebeure geplaas word. Jy kan die nuwe reeks onafhanklik van die oorspronklike reeks wysig.
    
    Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: You are currently editing all events in a recurring series.
af_ZA: Jy wysig tans al die gebeure in 'n herhalende reeks.

en: You can use this setting to set specific, individual defaults for any new Venue you create (these will not be used for your default venue).
af_ZA: Jy kan hierdie verstelling gebruik om spesifieke, individuele standaarde te stel vir 'n nuwe plek wat jy skep (dit sal nie gebruik word vir jou standaard plek verstellings nie).

en: You have %d venues for which we don't have geolocation data. We need to use the Google Maps API to get that information. Doing this may take a while (approximately 1 minute for every 200 venues).
af_ZA: Jy het %d plekke waarvoor ons nie geo-ligging inligting het nie. Ons moet die Google Maps API gebruik om die inligting te kry. Om dit te doen kan 'n rukkie neem (min of meer 1 minuut vir elke 200 plekke).

en: You have venues for which we don't have Geolocation information. <a href='%s'>Click here to generate it</a>.
af_ZA: Jy het plekke waarvoor ons nie geo-ligging inligting het nie. <a href='%s'> Klik hier </a> om dit te genereer.

en: You must select a recurrence end date
af_ZA: Jy moet 'n herhaling einde datum kies

[ctx: additional field update]
en: All fields have been updated!
af_ZA: Alle velde het opdateer!

[ctx: additional field update]
en: An unexpected error stopped the update from completing.
af_ZA: 'n Onverwagse probleem het die opdatering gestop.

[ctx: additional field update]
en: Working&hellip;
af_ZA: Besig&hellip;

[ctx: additional fields update trigger]
en: Click here to run the updater.
af_ZA: Kliek hier om die opdateerder te laat gaan.

en: all
af_ZA: alle

en: and
af_ZA: en

en: day
af_ZA: dag

en: days
af_ZA: dae

[ctx: debug geodata]
en: Geocode request failed ($1%s - $2%s)
af_ZA: Geo-kode versoek onsuksesvol ($1%s - $2%s)

[ctx: debug geodata]
en: empty response
af_ZA: leë terugvoer

[ctx: debug recurrence]
en: Invalid instance of a recurring event was requested ($1%s) redirecting to $2%s
af_ZA: Ongeldige voorbeeld van 'n herhalende geleentheid was versoek ($1%s) word verwys na $2%s

[ctx: debug recurrence]
en: Unknown
af_ZA: Onbekend

[ctx: debug recurrence]
en: incorrect slug
af_ZA: verkeerde slug

[ctx: debug recurrence]
en: invalid date
af_ZA: ongeldige datum

en: event
af_ZA: Geleentheid

en: events
af_ZA: Geleenthede

en: hours
af_ZA: ure

en: last
af_ZA: laaste

[ctx: list separator for final two elements]
en: and
af_ZA: en

en: map
af_ZA: kaart

en: month
af_ZA: maand

[ctx: occurence count text]
en: events
af_ZA: geleenthede

en: photo
af_ZA: beeld

en: remove
af_ZA: Verwyder

en: sec
af_ZA: sek
